Raktáros állás!

Cegléd
7 éve, 2 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Gyártás, Üzemeltetés
Leírás
Raktáros

kollégákat keresünk Ceglédre, több műszakos munkarendbe.

Legfontosabb feladatok:

› Árumozgatás:

- gyártósorok közötti anyagmozgatás;

- félkész termékek mozgatása a gyártás különböző fázisai között.

Elvárások

› Középfokú végzettség;

› hasonló területen szerzett tapasztalat;

› Microsoft Office programok alapszintű kezelése (Word, Excel);

› Négyműszakos munkarend vállalása;

Előny

› SAP vállalatirányítási rendszer ismerete;

› könnyűgépkezelő vagy targoncavezető OKJ bizonyítvány és vezetőüléses

targoncavezetői jogosítvány.

Amit kínálunk:

› Akár havi bruttó 200.000 Ft munkabér

› Stabil vállalati háttér;

› egy multinacionális vállalat kompenzációs csomagja (minőségi bónusz, cafeteria) és

szociális biztonsága;

› ingyenes, műszakrendhez igazított vállalati buszjárat négy útvonalon.

Munkaidőben: Telefon +36 76 508-827 / Mobil +36 30 410-5973

Önéletrajzát az csilla.meszaros@adecco.com címre várjuk.

Kapcsolat a hirdetővel
  • Mészáros Csilla

  • 30-410-mutasd

Elhelyezkedés
Cegléd